Angels Kingdom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role Play Game
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 he he... >:) pe cine sa mai stresez si eu

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Raven

Raven


Posts : 13
Join date : 2010-02-22

he he... >:) pe cine sa mai stresez si eu Empty
PostSubject: he he... >:) pe cine sa mai stresez si eu   he he... >:) pe cine sa mai stresez si eu I_icon_minitimeMon Feb 22, 2010 10:15 pm

Eu's Alexandra, am 14 ani si ceva, dar ma port mai rau ca copchii de 3-4 ani Smile
Fana anime(SOul Eater, Inuyasha, BLeach, NAruto, Gravitation, Nana, Angel's Feather, D.N. angel, Special A si multe alte anime-uri) yaoi, ciocolata, martieni. Urasc manelele si pe sormea... scopul meu etern...sa bat la cap pe cineva, in special pe sefu' Smile) Bye bye! alien
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

he he... >:) pe cine sa mai stresez si eu Empty
PostSubject: Re: he he... >:) pe cine sa mai stresez si eu   he he... >:) pe cine sa mai stresez si eu I_icon_minitimeMon Feb 22, 2010 10:21 pm

Welcome here , my love!*kiss ya* yeah ştiu că mă iubeşti Laughing . Hm şefu , să ştii că sună bine , aş putea să mă obijnuiesc cu asta. Ah da happy posting!Atenţie pe la reguli , că doar m-a durut mâna scriindu-le.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Raven

Raven


Posts : 13
Join date : 2010-02-22

he he... >:) pe cine sa mai stresez si eu Empty
PostSubject: Re: he he... >:) pe cine sa mai stresez si eu   he he... >:) pe cine sa mai stresez si eu I_icon_minitimeMon Feb 22, 2010 10:29 pm

Deah, asa'i...ti se potriveste, totusi, sa nu ti se urce la cap...deah, stii bine ca te iubesc...merzi ca ai trecut pe-aici, dar sa nu crezi ca scapi de mine asa de repede . Si scuze ca deja am inceput sa incalc regulile
Back to top Go down
newgold




Posts : 10
Join date : 2010-10-05

he he... >:) pe cine sa mai stresez si eu Empty
PostSubject: Re: he he... >:) pe cine sa mai stresez si eu   he he... >:) pe cine sa mai stresez si eu I_icon_minitimeFri Oct 08, 2010 12:32 pm

Ah da happy posting!Atenţie pe la reguli , că doar m-a durut mâna scriindu-le.
Abi Titmuss Famous Quotes
Abi Titmuss Photos
Back to top Go down
Sponsored content





he he... >:) pe cine sa mai stresez si eu Empty
PostSubject: Re: he he... >:) pe cine sa mai stresez si eu   he he... >:) pe cine sa mai stresez si eu I_icon_minitime

Back to top Go down
 
he he... >:) pe cine sa mai stresez si eu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angels Kingdom :: Administration :: Welcome-
Jump to: