Angels Kingdom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role Play Game
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Yo ba ! [Tu ba! =))]

Go down 
+2
Chris
Eichi
6 posters
AuthorMessage
Eichi

Eichi


Posts : 34
Join date : 2010-02-22

Yo ba ! [Tu ba! =))] Empty
PostSubject: Yo ba ! [Tu ba! =))]   Yo ba ! [Tu ba! =))] I_icon_minitimeMon Feb 22, 2010 10:39 pm

Hello.
Asa. Scuzati titlul, da imi amintesc de ieri de pe gask.ro cum am lasat commuri la propriul test si miam dat numele: Yo ba ! Si unu si-a dat numele: Tu ba! ! Deci..da..scuzati! O_O" Nume? Hai cuaie ca ma stiti ce mai trebe nume?! Eh, anyways: Alex. [Nu ziceti Alexandra ca va fac sa vreti sa va sinucideti]. Puteti sa ziceti Lex sau Li, nam nicio problema, da SA NU va prind cu Alexandra! Varsta? Nu am mai mult de 15 ani. Atata va spun..si sa incepem:

Li luvesteeee..:

Li luveste pe BFF-urile ei [da nui lezbi, asa ca nu va ganditi la prostii! O_O"]
Li luveste sa faca baza de oameni impreuna cu Tembelu' :">
Li luveste sa il enerveze pe cineva..se stie el.. :d
Li luveste sa se bata cu fracsu
Li luveste pe Luci [Shh..secret]
Li luveste sa posteze cu Asy
Li luveste sa o ameninte pe Asy ca o da la crocodili =]] Sau o pune in lesa =]].
Li luveste Polos [in caz ca habar nu aveti ce e aia, ducetiva pe google images si scrieti acolo: polos sweets :]] lolz]
Li luveste sa se dea cu capu de pereti [nu tot timpu' ]
Li luveste Redbull :X
Li luveste sa mearga la inot cu Marcy si Sophie
Li luveste sa se bata cu Luke si Alex pe holurile scolii
Li luveste sa arunce cu bulgari de zapada in Aaron >:]
Li luveste sa stea la PC
Li luveste sa asculte Justin Bieber - Baby <333

Li urasteeee..:

Li uraste sa i se spuna ce sa faca
Li il uraste pe fracsu [Understatement of the century..]
Li uraste sa nu asculte Starstrukk
Li uraste sa se scoale la ora 7 dimineata
Li uraste scoala
Li uraste ora de mate in care nu face domnu Rap si in care nu ne da bomboane de menta =]]

Si mai departe nu zic nimica ca imi e lene =]]

Byah!
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Yo ba ! [Tu ba! =))] Empty
PostSubject: Re: Yo ba ! [Tu ba! =))]   Yo ba ! [Tu ba! =))] I_icon_minitimeMon Feb 22, 2010 10:45 pm

Pff văd că ai mai schimbat chestiile pe aici , nu mai e lista aia nesfârşită cu cântăreţi. Ah welcome here , simte-te bine , violează lumea , ştii tu!Happy posting , ai grijă la reguli că am făcut febră musculară scriindu-le şi lenea încă mă mai doare , deci fac urât dacă se încalcă. Laughing
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Eichi

Eichi


Posts : 34
Join date : 2010-02-22

Yo ba ! [Tu ba! =))] Empty
PostSubject: Re: Yo ba ! [Tu ba! =))]   Yo ba ! [Tu ba! =))] I_icon_minitimeMon Feb 22, 2010 11:00 pm

Eh. O puneam si pe aia, da naveam chef da'o'n colo de lista de cantareti x.x" . Aha, mersi de intampinare bey. Vad ca iar ma indemni spre violarea lumii! =]].
Back to top Go down
Lilith

Lilith


Posts : 2
Join date : 2010-02-22

Yo ba ! [Tu ba! =))] Empty
PostSubject: Re: Yo ba ! [Tu ba! =))]   Yo ba ! [Tu ba! =))] I_icon_minitimeTue Feb 23, 2010 3:02 pm

Bah... mami e aici si eu n'o vad O_O||
Pardon.. greseala mea, nu o salut... d`oah.. -.-||
Ehh... bine ai venit pe aici ... oii... Asy uraste sa citeasca si sa auda de punctele 6 si 7 O_O||
Hmm... de data asta Asy pune la Li in lesa O_o desi..dupa rangul ales de "Inaltimea tah" ... mi'e greu sa cred si asta O_O
Back to top Go down
Eichi

Eichi


Posts : 34
Join date : 2010-02-22

Yo ba ! [Tu ba! =))] Empty
PostSubject: Re: Yo ba ! [Tu ba! =))]   Yo ba ! [Tu ba! =))] I_icon_minitimeTue Feb 23, 2010 4:09 pm

Lolz. Adevarat. =]] No pui tu pe Li in lesa ca e Rege >:] . Si anyway, prin RPG nu prea ne intalnim ca je este Inger Alb xD. Si lasa ca mie imi place punctul 7 ! >:] Si la punctul 6 nu ai de ales, ca..cum zice punctul 7, te dau la Mr. Croko! =]]
Back to top Go down
Raven

Raven


Posts : 13
Join date : 2010-02-22

Yo ba ! [Tu ba! =))] Empty
PostSubject: Re: Yo ba ! [Tu ba! =))]   Yo ba ! [Tu ba! =))] I_icon_minitimeTue Feb 23, 2010 11:16 pm

Bau ^^ bine ai venit p-aici, vad ca nu suferi de lene, se pare ca esti specimen pe cale de disparitie...revenim...happy posting and have fun ^^ apropo...foarte tare descrierea
Back to top Go down
Eichi

Eichi


Posts : 34
Join date : 2010-02-22

Yo ba ! [Tu ba! =))] Empty
PostSubject: Re: Yo ba ! [Tu ba! =))]   Yo ba ! [Tu ba! =))] I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 9:30 am

Thanks :d. Am stat la eaaa...*thinking* poi am stat la ea 5 minute =]]. Mersi de welcome, eh..e misto sa fii specimen pe cale de disparitie :d. Intoteaunda voiam sa vad cum e :]].
Back to top Go down
newgold




Posts : 10
Join date : 2010-10-05

Yo ba ! [Tu ba! =))] Empty
PostSubject: Re: Yo ba ! [Tu ba! =))]   Yo ba ! [Tu ba! =))] I_icon_minitimeFri Oct 08, 2010 12:31 pm

Vad ca iar ma indemni spre violarea lumii!
Abi Titmuss Famous Quotes
Abi Titmuss Photos
Back to top Go down
sweetswwet




Posts : 3
Join date : 2010-12-07

Yo ba ! [Tu ba! =))] Empty
PostSubject: hi   Yo ba ! [Tu ba! =))] I_icon_minitimeTue Dec 07, 2010 9:44 am

Lolz. Adevarat. =]] No pui tu pe Li in lesa ca e Rege >:] . Si anyway, prin RPG nu prea ne intalnim ca je este Inger Alb xD. Si lasa ca mie imi place punctul 7 ! >:] Si
--------------------
Online Marketing Agency
SEO Newcastle
-----------------------------
Back to top Go down
Sponsored content





Yo ba ! [Tu ba! =))] Empty
PostSubject: Re: Yo ba ! [Tu ba! =))]   Yo ba ! [Tu ba! =))] I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Yo ba ! [Tu ba! =))]
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angels Kingdom :: Administration :: Welcome-
Jump to: