Angels Kingdom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role Play Game
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Night silence...

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 1:06 pm

- " Nerabdator...!" remarca acesta cand auzi mai bine cuvintele.
- " Nerod ca ma dau de gol !" inghiti baiatul in sec si suspina printre buze din cauza muscaturii.
Isi dadu privirea spre locul indicat de baiat, unde ii aseza pe amandoi pe el.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 9:38 pm

Suspinase uşor din cauza muşcăturii , trebuia să observe deh , apoi îl puse cu spatele pe suprafaţa moale a patului , îşi dezlipi până la urmă mâinile şi picioarele de trupul său , pentru a putea să se rostogolească , ajungând deasupra. Îşi dădu jacheta aia incomodă jos , rămânând în cămaşă , apoi termină faza cu fermuarul băiatului , scăpându-l de tricou.Se aplecă lingandu-i abdomenul , urcând din ce în ce mai sus , până ajunse şi în dreptul sfârcurilor , prinse unul din ele între buze , sugându-l uşor.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 10:18 pm

Cauta un obicet de care sa stranga, scapandu-se, de data aceasta cu mai multe suspine. Se uita incet catre baiat, simtind cum ii se intarata corpul pe de-antregul. Isi trecu bratul la frunte, muscandu-si o parte a buzei, pentru a putea opri evidenta.
- " Firar!"
Ii trecu prin cap imaginea cand baiatul isi dadu jos jacheta si tot nu-i convenea.
- " Dublu firar!" gandi el din cauza ca nu apuca sa-i vada pieptul.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 10:33 pm

-Uhm nu te mai abţine , îmi plac sunetele erotice , mă excită foarte rapid , replică el observând chinuiala lui de a le acoperi. Făcea în continuare cerculeţele cu limba în jurul sfarcului , apoi observând încăpăţânarea lui îl apucă între dinţi , pentru a-l face să geamă mai puternic. Îşi strecură mâna in pantalonii apoi in boxerii lui , plimbând-o de-a lungul bărbăţiei din ce în ce mai rapid.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 10:43 pm

In momentul acela nu se mai putu abtine si dadu sunetele afara, dupa voia celuilalt, buza nemai fiindu-i prietena si 'tradandu-l'. Simtind mana baiatului in punctul de jos, simtea totodata si scurta-ce-urma-sa-vina eliberare. Se incalzi complet si isi lasa gura deschisa.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeMon Feb 22, 2010 12:17 pm

-Aşa e mult mai bine , afişă un zâmbet malefic ca cel de mai devreme. Limbuţa sa continuă să urce până ajunse din nou la gâtul sau începând să-i aplice săruturi umede pe pielea fină şi albă. Îşi continuase jocul cu mâna , observând cum băiatul începuse să se încălzească şi mai mult , iar zona sensibilă devenea tot mai umedă , lăsându-şi gura larg deschisă ,"Ah ce privelişte frumoasă"gândi el privindu-l pervers.Îşi ridică capul , ajungându-i din nou la buze şi muşcându-le.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeMon Feb 22, 2010 5:17 pm

Scotea gemete in continuarea, iar la un moment dat stranse de cerseaf in aceea clipa, odata cu ochii, dandu-si seama de urma pe care o va lasa aceasta muscatura.
- " Ahm lucru' la care trebuie sa gasesc explicatie!"
Vibra puternic in tot trupul de la atingerile din sensibilitatea sa, neavand alta scapare...
- Nu sunt chiar asa de buna pentru' a fi gustate! spuse baiatul cand baiatul se retrasera de acolo.
- " Aww.. de-acu nu ma mai musc singur, il rog pe el."
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeMon Feb 22, 2010 10:41 pm

Îi simţea trupul vibrând sub al său , se excitase şi el destul de tare , mai ales din cauza gemetelor sale , începuse să se încălzească , aşa că îi părăsi pentru o clipă zona sensibilă şi îşi dădu tricoul uşor umed din cauza transpiraţiei jos.Continuă însă să îi privească atent orice gest. Îi desfăcu cureaua , apoi trase uşor şliţul pantalonilor , scăpându-l rapid de ei apoi şi de boxeri "Hm mult mai bine acum!Şi mai sexy fără haine"
-Yup ai dreptate , sunt mult mai bune sărutate , adăugă el lingandu-le apoi făcându-şi loc printre el în gura băiatului şi începând să se joace cu limbuţa lui.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeMon Feb 22, 2010 11:12 pm

Avu un usor zambet pe chip, de la faptul ca ii se indeplinise dorinta, dar il masca repede ca sa nu intre in alte buclucuri si sa nu-i iasa de bine. Admira imaginea cat timp avu prilejul, iar in final se trezi cand auzi replica baiatului.
Isi dadu limba pe langa a lui, raspunzandu-i astfel sarutului primit. Isi inchise ochii in acel moment, ca sa-l poata simti mai bine.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeTue Feb 23, 2010 1:05 am

Continuă sărutul , lipindu-şi întruna limba de a lui şi frecând-o uşor , împingând-o şi înconjurând-o , prelungi sărutul cât putu de mult , îi plăcea cele lungi , pasionale şi în acelaşi timp violente.Se dezlipi cu greu de interiorul gurii sale , lăsându-l să respire puţin , apoi îi supse uşor buzele. Simţi cum se făcea din ce în ce mai strâmt în pantalonii săi , aşa că-şi deschise şliţul , făcând cât de cât mai mult spaţiu.
Îi presară două degete pe buze , apoi pătrunse printre ele , lăsându-l să le umezească , după câteva clipe le scoase , trecându-şi mâna uşor pe spatele său , mangaindu-i fundul , apoi introducându-şi lent unul din degete în interiorul lui , încercând să îl şi mişte.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeTue Feb 23, 2010 6:49 pm

Isi lasa capul pe spate, ridicandu-si usor si trupul si icnind incet in acel moment.
- " Firar nu mai stiu cum sa ma relaxez!"
Isi atinse usor buza cu ajutoul limbii, dandu-si seama de umezeala ei cand inchise una de alta.
- " Eu i-am zis ca nu-s gustoase....!" isi zise in sinea sa, simtind cum se incalzeau, din nou, obrajii, neputand opri nici din suspinele acelea usoare.
Treptat, treptat, reusi sa se relaxeze, iar muschii acestuia se lasau mai usor.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeTue Feb 23, 2010 10:46 pm

Îi auzi suspinele pe care el scotea când degetul său se mişca uşor , deh îi plăceau , adăugă apoi încă un deget când observă că se mai relaxă şi avea mai mult loc la dispoziţie , apoi altul până când ajunse la trei , începând să le mişte mai rapid şi mai violent. Îşi duse din nou cealaltă mână pe bărbăţia lui , atingându-i uşor vârful umed şi masându-l între degete.Îi privi atent expresia , fâţa lui devenea din ce în ce mă roşie şi mai drăguţă.
-Pff ce drăguţ eşti atât de roşu şi puţin ruşinat , avu un zâmbet în colţul gurii , cam malefic deh. Şi ce pervers mic eşti , îmi atragi degetele din ce în ce mai puternic în interiorul tău.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeTue Feb 23, 2010 11:13 pm

- Ups...! spuse el printre dinti in acel moment caci nu se astepta ca sa-l traga inauntrul sau asa devreme.
- " De ce sunt rosu ?! Nu ar trebui sa fiu rosu!" gandi tanarul usor, inchizandu-si ochii.
Isi dadu seama de largire si gata pregatit de lucrul acesta, isi mentinu suspinele la un nivel mai jos, respirand in alt mod.
Dadu incet drumul, cam greu, cerseafului ce-l tinea pana atunci si isi musca o parte a buzei cand simti tachinarea.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 11:00 am

-Hm chiar îţi place să le muşti neh?întrebă el , căci încă îl observa."Hm şi se lua de mine , când el le muşcă şi mai rău". După ce constată că Dark e pregătit , îşi scoase degetele , lăsându-şi boxerii mai jos , pentru a-şi putea scoate bărbăţia afară. Îi desfăcu mai mult picioarele , apoi îl penetră lent.Îi prinse apoi picioarele cu mâinile , punându-le pe umerii săi , continuând să pătrundă tot mai adânc şi să mărească treptat ritmul.
-Uhm...e chiar mai bine decât mi-am imaginat in interiorul tău , zise afişând un zâmbet.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 6:57 pm

Nega usor din cap la intrebarea adresata, zicand printre sunete:
- Nu-mi place sa le musc... " dar cu ocazia asta nu apuc alta muscatura si se opresc si chestiile acestea ce-mi ies din gura" isi continua ideea in mintea sa.
- Pentru.. hnn.. ca e.. eh.. prima oara cand incerci! raspunse acesta rosind de la compliment, dar evident dupa cum ii statea in comportament, masca lucrul acesta si terminand ideea cu mai multe sunete, incepand sa-i placa deja placerea ce se aduna.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeSat Feb 27, 2010 12:07 am

-Hm a început să-ţi placă?întrebă afişând un zâmbet , printre gâfâielile pe care le scotea la fiecare mişcare.Îsi puse mâinile pe spatele lui , trăgându-l la el în braţe , trecându-şi buzele pe pilea fină a gâtului , alintându-l puţin.Continuă să se împingă înăuntrul lui şi să îşi plimbe uşor degetele pe spatele său , apoi îi şopti în ureche:
-Uhm...puneţi picioarele în jurul taliei mele , dacă vrei să-ţi arăt un truc , îi făcu cu ochiul.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeSat Feb 27, 2010 12:50 am

- Da, a inceput sa-mi placa! recunoscu baiatul pe un ton extraordinar de soptit.
Gemea usor si combinat cu vibrarile, ramanand rosu ca pana atunci.
Cand auzi replica, se indoi la inceput, dar intr-un final il aproba pe baiat din cap si isi incolaci picioarele pe talia baiatului, revenind la starea de indoiala.
- " Sa nu fi facut vreo tampenie... sa nu...!" isi repeta de nenumarate ori in sinea sa.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeSat Feb 27, 2010 10:23 am

-Heh uite că în premieră , recunoşti şi tu asta...
Afişă apoi un zâmbet pervers "Hm chiar am faţă de om sincer neh?Yeah o moacă de îngeraş..." gândi el amuzându-se puţin.
-Cred că ar trebui să-ţi pui şi mâinile după gâtul meu , doar nu vrei să cazi , neh?zise în timp ce se ridică în picioare , părăsind suprafaţa patului.Îl pătrundea în continuare , dar mult mai adânc acum , din cauza noii poziţii , zâmbi din nou gâfâind şi continuad să se împingă.
-Pff uite şi aşa zisul truc , simţi şi tu neh?Poziţia asta e mult mai bună , mă ajută şi greutatea ta...
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeSat Feb 27, 2010 1:14 pm

Isi agata mainile de gatul baiatului, inainte ca acesta sa se ridice. Gemea si mai puternici din cauza faptului ca il simtea mai bine pe baiat, iar el cadea tot mai jos.
- Trucul..hmm.. asta e...ah ha ah.. prea intens pentru.. hmm.. mine! reusi sa-si zica cu greu vorbele in timp ce-si inchise un ochi.
- " Dar imi place...!" realiza in sinea sa, gemand in continuare si sperand ca nu se observa lucrul acesta.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeSat Feb 27, 2010 10:41 pm

-Yup ai dreptate , sunetele tale erotice sunt mult mai intense , ah chiar cum îmi place mie. "Hm şi după cum reacţionează , cred că-i place şi lui la fel de mult"Continuă mişcările , deşi deveneau puţin mai lente , erau la fel de adânci , gâfâia din ce în ce mai puternic , în timp ce picăturile de transpiraţie se înmulţeau rapid , apropiindu-se de momentul final. Îşi lipi fruntea de a sa , oprindu-se o clipă şi întrebând:
-Uhm...pot să o facă înăuntru?
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 28, 2010 11:28 am

Respira incet, caci avea o greutatea in a face lucrul acesta si aproba usor din cap in aceea clipa, lasandu-si privirea in jos, pana la pieptul baiatului, pentru a se pregati de moment. Simti cum peretii ii se contracta, mai strans.
Back to top Go down
newgold




Posts : 10
Join date : 2010-10-05

Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitimeThu Oct 07, 2010 5:53 pm

Yup ai dreptate , sunt mult mai bune sărutate , adăugă el lingandu-le apoi făcându-şi loc printre el în gura băiatului şi începând să se joace cu limbuţa lui.
Angelina Jolie Famous Quotes
Angelina Jolie Photos
Back to top Go down
Sponsored content





Night silence... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Night silence...
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angels Kingdom :: Black Angels Kingdom :: The castle :: Balcony-
Jump to: