Angels Kingdom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role Play Game
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Little room...

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Aileen

Aileen


Posts : 12
Join date : 2010-02-19

Little room... Empty
PostSubject: Little room...   Little room... I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 1:39 pm

Am deschis fereastra camerei mele si m-am asezat pe pervazul acesteia. Am oftat usor, trecandu-mi o mana prin parul lung, apoi mi-am ridicat privirea spre cerul de culoarea laptelui, studiind acea culoare ciudata. M-am sprijinit de perete si am inchis ochii.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Little room... Empty
PostSubject: Re: Little room...   Little room... I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 10:16 pm

Era printr-un copac vizavi de camera fetei , lenevind ca de obicei.O observă apoi pe brunetă şi sări pe pervazul ferestrei , analizând-o mai bine.Speră să nu se fi speriat prea tare deh , până la urmă afişă un zâmbet inocent cum numai el putea truca şi ridica mâna dreaptă , fâlfâind-o puţin prin aer în semn de salut.
-Bwo!
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Aileen

Aileen


Posts : 12
Join date : 2010-02-19

Little room... Empty
PostSubject: Re: Little room...   Little room... I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 10:23 pm

Am auzit sunete in jurul meu, ceea ce ma facu sa imi deschid ochii si sa analizez imprejurimile. Langa mine statea un tip dragut care imi facea cu mana in semn de salut. Am clipit des de cateva ori si atunci mi-am dat seama de un lucru. "Nu cumva e...?" Am cascat ochii si m-am uitat la el.
-S..Salut! am spus afisand un zambet vesel. Regele, nu?
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Little room... Empty
PostSubject: Re: Little room...   Little room... I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 10:39 pm

-Pff yup , bingo!Dar toţi mă nimeriţi huh?întrebă cu o uşoară tentă de dezamăgire în glas. Ah da mă numesc Chritopher şi da ştiu că ţi se limbă plimba în gură , deci mai simplu Chris. Dar tu , cum te numeşti domnişoară?zise curios , privind-o atent în ochii căprui , cercetându-i.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Aileen

Aileen


Posts : 12
Join date : 2010-02-19

Little room... Empty
PostSubject: Re: Little room...   Little room... I_icon_minitimeMon Feb 22, 2010 2:29 pm

-Aileen. am spus, zambind. Dar e destul de greu de pronuntat, asa ca mai bine Ai.
I-am cercetat chipul angelic, apoi mi-am adus aminte de un amanunt care mie nu mi se parea chiar asa de important, dar vroiam sa fiu sigura.
-Am auzit ca sunt surioara ta...
Am ridicat o spranceana si am chicotit usor, asteptandu-i raspunsul.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Little room... Empty
PostSubject: Re: Little room...   Little room... I_icon_minitimeMon Feb 22, 2010 9:46 pm

-Aham Ai , încântat de cunostiinta!zise el încercând să fie politicos.Observă că îl privea puţin cam ciudat apoi întrebă:
-Ce , am ceva pe...faţă?însă se opri în mijlocil replicii căci fata îi pusese deasemena o întrebare. Dădu uşor din umeri.Uhm păi dacă aşa ai fost informată , presupun că aşa este.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Aileen

Aileen


Posts : 12
Join date : 2010-02-19

Little room... Empty
PostSubject: Re: Little room...   Little room... I_icon_minitimeTue Feb 23, 2010 2:50 pm

Am zambit.
-Atunci ma bucur sa te cunosc, frate mai mare! am spus chicotind, apoi mi-am intors privirea spre cer, oftand usor. Si...cu ce ocazie pe aici? Ai vrut sa vezi cine e noua 'vecinuta'? l-am intrebat apoi zambind usor.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Little room... Empty
PostSubject: Re: Little room...   Little room... I_icon_minitimeTue Feb 23, 2010 9:06 pm

Îi străfulgeră pe chip un zâmbet malefic , însă avu grijă să-l ascundă rapid.
-Ok surioară!replică în timp ce-i mângâie capul cu mâna. O analiză mai bine , în special sânii "Hm buni" apoi adăugă:
-Şi surioara mea încă e virgină?Poate vrea ceva ajutor?Mă şi ofer , să ştii , zise el mai mult în glumă , însă fără a părea că glumeşte , voia doar să o tachineze puţin.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Aileen

Aileen


Posts : 12
Join date : 2010-02-19

Little room... Empty
PostSubject: Re: Little room...   Little room... I_icon_minitimeTue Feb 23, 2010 9:12 pm

Cand am simtit mana lui grea pe capul meu, mi-am intors privirea spre el. L-am privit cateva clipe, apoi am auzit ultima lui replica. L-am fulgerat cu privirea, apoi am raspuns direct:
-Sunt virgina, dar nu am nevoie de ajutor, sa stii.
I-am scos copilareste limba si apoi am ras usor.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Little room... Empty
PostSubject: Re: Little room...   Little room... I_icon_minitimeTue Feb 23, 2010 10:53 pm

-Oh , mai uşor cu privirea aia , credeam că mă omori doar privindu-mă , era o simplă glumă deh , o glumă , înţelegi?Sau poate nu era?Cine ştie...zise tânărul râzând la fel ca fata , apoi îi observă limbă:Hm să ştii că nu-i frumos să scoţi limba , de fapt nu asta e important , important e că tentezi şi poate să ţi-o muşte careva."Hm deci nu are experienţă încă..hm păcat"gândi el amintindu-şi de răspunsul la întrebarea sa.


Last edited by Chris on Thu Feb 25, 2010 6:59 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Aileen

Aileen


Posts : 12
Join date : 2010-02-19

Little room... Empty
PostSubject: Re: Little room...   Little room... I_icon_minitimeThu Feb 25, 2010 2:33 pm

-Asa ai spus-o de parca ai vrea sa-mi musti chiar tu limba. am spus, ridicand o spranceana si privindu-l cu coada ochiului. Am oftat in timp ce mi-am dat ochii peste cap. "Mda...rege si frate..." mi-am spus, indreptandu-mi privirea inainte. "Dragut..."
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Little room... Empty
PostSubject: Re: Little room...   Little room... I_icon_minitimeFri Feb 26, 2010 11:29 pm

-Uhm yup , poate chiar aia îmi era intenţia şi spuneam ce gândeam , cine ştie?...replică el zâmbind. Hm dar după expresia ta merge să o iei ca pe o simplă glumă. Şi crezi că aş putea intra în camera ta?Evident fără a fi omorât dacă fac asta...Bagă capul înăuntru , pe fereastră , analizând fugitiv încăperea.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
newgold




Posts : 10
Join date : 2010-10-05

Little room... Empty
PostSubject: Re: Little room...   Little room... I_icon_minitimeThu Oct 07, 2010 5:54 am

Pff yup , bingo!Dar toţi mă nimeriţi huh?întrebă cu o uşoară tentă de dezamăgire în glas. Ah da mă numesc Chritopher şi da ştiu că ţi se limbă plimba în gură , deci mai simplu Chris. Dar tu , cum te numeşti domnişoară?zise curios , privind-o atent în ochii căprui , cercetându-i.
--------------------
didi games
Back to top Go down
shreeenergy




Posts : 3
Join date : 2010-12-13

Little room... Empty
PostSubject: Re: Little room...   Little room... I_icon_minitimeMon Dec 20, 2010 3:56 pm

Am ridicat o spranceana si am chicotit usor, asteptandu-i raspunsul.
=============
SEO Services
Link Building
Back to top Go down
Sponsored content





Little room... Empty
PostSubject: Re: Little room...   Little room... I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Little room...
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ~~One room
» My little room...
» My room[Orihime]
» Smell of rose...Alle's room

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angels Kingdom :: Black Angels Kingdom :: The castle :: Bedrooms-
Jump to: