Angels Kingdom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role Play Game
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Just me.......

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Raven

Raven


Posts : 13
Join date : 2010-02-22

Just me....... Empty
PostSubject: Just me.......   Just me....... I_icon_minitimeMon Feb 22, 2010 10:19 pm

Intra in noua sa camera. Nu dadu mare importanta la ceea ce era in jurul ei, deschise fereastra, admirand peisajul din fata casei, cu gandul in alta parte, pierzand legatura cu realitatea.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Just me....... Empty
PostSubject: Re: Just me.......   Just me....... I_icon_minitimeMon Feb 22, 2010 10:29 pm

Observă că o nouă persoană apăruse , se înmulţeau deh.Se gândi să bată la uşă , da nah prea banal , aşa că sări puţin prin copaci până când ajunse în dreptul ferestrei , sărind pe pervazul acesteia , din fericire pentru el era deschisă.Dădu nas în nas cu o roşcată , o analiză rapid , în special sânii apoi îşi zise "Sexy bre , sexy!"
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Raven

Raven


Posts : 13
Join date : 2010-02-22

Just me....... Empty
PostSubject: Re: Just me.......   Just me....... I_icon_minitimeMon Feb 22, 2010 10:32 pm

Aceasta se sperie putin, dar isi reveni in fire, uitandu-se cam ciudat la musafir
-Data viitoare trimite si tu un anunt, o scrisoare, orice. Vrei sa ma bagi in spital asa de curand?
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Just me....... Empty
PostSubject: Re: Just me.......   Just me....... I_icon_minitimeMon Feb 22, 2010 10:50 pm

-Ah scuze , dar îmi cam place să fac vizite neanunţate , sunt mai interesante să ştii.Se mai holbă câteva minute la sânii ei , apoi se gândi să se prezinte , până la urmă acolo se ajungea mereu.Ah mă numesc Christopher , şi da ştiu nu-i nevoie să-mi mai spui , ţi se limbă plimba în gură , mai simplu mi se zice Chris.Dar tu cum te numeşti?Roşcata sexy?întrebă el in glumă,
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Raven

Raven


Posts : 13
Join date : 2010-02-22

Just me....... Empty
PostSubject: Re: Just me.......   Just me....... I_icon_minitimeTue Feb 23, 2010 10:56 pm

-Incantata de cunostinta, Chris.Eu sunt Raven, intra, te rog! Nu am chef sa stau aici toata ziua, poate prind radacini.Te servesc cu ceva? O funza, o radacina...sau...?
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Just me....... Empty
PostSubject: Re: Just me.......   Just me....... I_icon_minitimeTue Feb 23, 2010 11:01 pm

-Încântat şi eu domnişoară Raven! Thank you!replică când i se făcu invitaţia , apoi coborî de pe pervaz pe suprafaţa lucioasă a parchetului. Uhm nope...nu cred că am nevoie de aşa..poate doar dacă ai şi ceva alcool pe aici pe undeva? Analiză camera , de fapt era ca toate celelalte , însă el analiza lucrurile roscatei.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Raven

Raven


Posts : 13
Join date : 2010-02-22

Just me....... Empty
PostSubject: Re: Just me.......   Just me....... I_icon_minitimeTue Feb 23, 2010 11:05 pm

-Cred ca am o sticla de vin rosu pe undeva...il aduc imediat, simte-te ca acasa ^^. Fata se indrepta ingandurata spre frigiderul din bucatarie, unde se afla sticla de vin, mai lua si doua pahare si se intoarse in camera in care se afla tanarul.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Just me....... Empty
PostSubject: Re: Just me.......   Just me....... I_icon_minitimeTue Feb 23, 2010 11:12 pm

O privi cum se îndepărtează apoi se mai holbă puţin , când termină de analizat ce-l interesa , făcu precum îl îndemnase tânăra şi se aşeză pe suprafaţa moale şi comfortabilă a canapelei , aşteptându-i întoarcerea , curios şi în acelaşi timp sperând să fi găsit sticla cu vin.
Peste câteva minute , când aceasta se întoarse cu sticla în mână şi cu câteva pahare , afişă un zâmbet.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Raven

Raven


Posts : 13
Join date : 2010-02-22

Just me....... Empty
PostSubject: Re: Just me.......   Just me....... I_icon_minitimeTue Feb 23, 2010 11:21 pm

-SPer ca iti place vinul, altceva nu am...Raven puse cele doua pahare pa masuta si turna vin in ele. Isi lua un pahar si ii facu si lui Chris sa il ia pe al lui, apoi se aseza langa el.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Just me....... Empty
PostSubject: Re: Just me.......   Just me....... I_icon_minitimeTue Feb 23, 2010 11:42 pm

-Uhm yup e ok şi vinul , cu toate că nu-mi va fi de ajuns ca să mă îmbăt , trucă un zâmbet inocent ca de obicei , apoi luă celălalt pahar de pe masă. Analiză câteva cliep , culoarea roşiatică a lichidul , apoi apropie obiectul din sticlă de buze , strecurându-şi limba în interior şi gustând conţinutul , dupa , îl dădu capac.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Raven

Raven


Posts : 13
Join date : 2010-02-22

Just me....... Empty
PostSubject: Re: Just me.......   Just me....... I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 8:39 pm

Aceasta mai arunca cate o privire furis in directia baiatului
-Wow...deci, iti place alcoolul destul de mult O.o' dar prefer sa nu mori pe-aici.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Just me....... Empty
PostSubject: Re: Just me.......   Just me....... I_icon_minitimeFri Feb 26, 2010 11:35 pm

-Yup să zicem că îmi cam place puţin , puţin mai mult , poate....Uhm neah am toleranţa destul de bună la alcool şi te asigur că nu vei scăpa chiar atât de uşor de mine.Luă sticla de pe masă şi îşi umplu din nou paharul , neuitând să întrebe:
-Eşti sigură că nu mai ai şi altceva ascuns pe acolo?
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
vipin




Posts : 3
Join date : 2010-12-01

Just me....... Empty
PostSubject: Re: Just me.......   Just me....... I_icon_minitimeWed Dec 01, 2010 6:32 pm

Data viitoare trimite si tu un anunt, o scrisoare, orice. Vrei sa ma bagi in spital asa de curand?
Back to top Go down
Sponsored content





Just me....... Empty
PostSubject: Re: Just me.......   Just me....... I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Just me.......
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angels Kingdom :: Black Angels Kingdom :: The castle :: Bedrooms-
Jump to: