Angels Kingdom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role Play Game
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Angels flying everywhere..

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Eichi

Eichi


Posts : 34
Join date : 2010-02-22

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeMon Feb 22, 2010 11:10 pm

Era un lucru normal, sa te plictisesti in camera ta. Si ce sa faca omul [sau mai bine spus ingerul] inchis in camera, plictisit? Era prima zi din saptamana cand Eichi iesise afara la aerul curat. Sau..sau sa ii vada pe ceilalti ingeri fie luptanduse unul cu altu, fie certanduse, sau vorbind calm unul cu altul. Daca nu cumva dormeau pe norii pufosi. Zbura peste tot prin gradina, uitanduse la toti ingerii.
Back to top Go down
Alle

Alle


Posts : 20
Join date : 2010-02-23
Age : 27
Location : Cautand plante tamaduitoare xD

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeTue Feb 23, 2010 10:23 pm

Stateam pe iarba stralucitoare schitand peisajul ce mi se intindea la picioare.Lacul slipea in zare,iar soarele stralucea puternic peste regat.
Back to top Go down
Yuuki Kohaku

Yuuki Kohaku


Posts : 9
Join date : 2010-02-23
Location : Try to find me!

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 12:41 am

,, Se pare ca a venit momentul sa ma mai plimb si eu si sa cunosc regatul... '' isi spuse Yuuki, timp in care zbura aiurea prin jur. Ochii ei cercetau fiecare coltisor din gradina, fiind fermecati de peisajul minunat.
Se opri in dreptul unei tufe cu trandafiri si rupse unul, pe care-l mirosi si-l admira cateva clipe.
Back to top Go down
Eichi

Eichi


Posts : 34
Join date : 2010-02-22

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 9:43 am

Eichi se opri in aer, observandu-le pe cele 2 fete. Zbura catre Yuuki.
-Hei.

Edit by Chris:Ştii ce e ăla un rând jumate?Vrei dicţionar?Scrie cum trebuie , că te spânzur! Twisted Evil
Back to top Go down
Yuuki Kohaku

Yuuki Kohaku


Posts : 9
Join date : 2010-02-23
Location : Try to find me!

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 9:51 am

Tresari usor cand auzi vocea baiatului si ii scapa trandafirul din mana, insa il prinse repede. In cele din urma se intoarse cu fata spre el si schita un mic zambet.
- Buna!
Back to top Go down
Alle

Alle


Posts : 20
Join date : 2010-02-23
Age : 27
Location : Cautand plante tamaduitoare xD

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 1:33 pm

Priveam cerul albastru.Parca era un safir urias care ne pazea mereu.Am zambit.„Ce idei mai ai si tu,Alle!” ,imi spun eu in gand.
Back to top Go down
Eichi

Eichi


Posts : 34
Join date : 2010-02-22

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 8:08 pm

OOC: Da sa traiti, Chris! O_O" Etto, nu ma spanzura! Shocked

BIC:

Ii zambi si pentru cateva momente se mai uita pe altundeva in jurul sau si o saluta si pe Alle. Isi reintoarse apoi privirea spre ea.
-Eichi.
Se prezenta tanarul.
Back to top Go down
Alle

Alle


Posts : 20
Join date : 2010-02-23
Age : 27
Location : Cautand plante tamaduitoare xD

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 8:19 pm

M-am ridicat de jos si m-am inaltat in aer ajungand langa ei.
-Salut!spun eu zambind.Eu sunt Alle,incanatata!adaug zambind larg.
Back to top Go down
Eichi

Eichi


Posts : 34
Join date : 2010-02-22

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 8:26 pm

-Eichi. Se prezenta tanarul pentru a doua oara, zambind din nou..pai..ca de obicei. Se aseza intr-un final pe iarba, ceea ce era cam neobisnuit, insa se plictisea prea mult ca sa ii mai pese unde statea.
Back to top Go down
Alle

Alle


Posts : 20
Join date : 2010-02-23
Age : 27
Location : Cautand plante tamaduitoare xD

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 8:41 pm

M-am asezat din nou jos continuand sa desenez privelistea ce mi se intindea in fata.Am oftat si am privit ceilalati ingeri care se jucau.
Back to top Go down
Yuuki Kohaku

Yuuki Kohaku


Posts : 9
Join date : 2010-02-23
Location : Try to find me!

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 9:15 pm

Dupa ce Yuuki se trezi din visare se gandi sa se prezinte si ea.
- Eu sunt Yuuki! Ma bucur sa va cunosc... schita un mic zambet si in clipa urmatoare zari desenul fetei. Il analiza pentru ceva timp, iar zambetul ei de mai devreme se largi putin.
- Woow... ce frumos este! Spuse ea catre fata.
Back to top Go down
Alle

Alle


Posts : 20
Join date : 2010-02-23
Age : 27
Location : Cautand plante tamaduitoare xD

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeThu Feb 25, 2010 5:44 am

O privi zambind.
-Chiar crezi?intreb eu zambind larg.Dupa parerea mea este doar de prosteala!spun eu fracandu-ma janata la ceafa.
Back to top Go down
Yuuki Kohaku

Yuuki Kohaku


Posts : 9
Join date : 2010-02-23
Location : Try to find me!

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeThu Feb 25, 2010 11:18 am

- Ba nu e asa, o contraise fata si in acelasi timp dadu usor din cap, in semn negativ. Isi metinu privirea spre schita si o analiza mai mult.
- E foarte buna, crede-ma!
Back to top Go down
Alle

Alle


Posts : 20
Join date : 2010-02-23
Age : 27
Location : Cautand plante tamaduitoare xD

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeThu Feb 25, 2010 12:31 pm

Am dat din umeri zambind.
-Am mostenit si eu ceva de la tata!spun eu zambind sters.In rest m-am descurcat intotdeauna singura!
Back to top Go down
Eichi

Eichi


Posts : 34
Join date : 2010-02-22

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeThu Feb 25, 2010 5:36 pm

-Sa vad. Se apropie de fete, luand desenul lui Alle in mana. Il examina cateva clipe si il dadu inapoi, zambind larg. -Imi place.
Back to top Go down
Alle

Alle


Posts : 20
Join date : 2010-02-23
Age : 27
Location : Cautand plante tamaduitoare xD

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeThu Feb 25, 2010 5:39 pm

Am zambit.
-Mersi!spun eu.Ma gandesc putin apoi incep sa schitez din nou pe o alta foaie portretul baiatului.Dupa ce il termin pe al lui il fac repede si pe cel al fetei.
Back to top Go down
Eichi

Eichi


Posts : 34
Join date : 2010-02-22

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeThu Feb 25, 2010 5:40 pm

-U! Let's see si pe celelalte! Se apropie mai mult de ea si se uita sa vada ce schita. Ramase cu ochii cat farfuriile si gura cascata. Inchise gura si isi scutura capul. -Super!
Back to top Go down
Alle

Alle


Posts : 20
Join date : 2010-02-23
Age : 27
Location : Cautand plante tamaduitoare xD

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeThu Feb 25, 2010 5:43 pm

Ii intinse foaie pe care era desenat portretul lui.
-Uite,il poti pastra!spun eu zambind.


Edit by Chris:Vrei chiar atat de mult un warn?
Back to top Go down
Eichi

Eichi


Posts : 34
Join date : 2010-02-22

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeThu Feb 25, 2010 5:47 pm

OOC: Etto..trebuie sa scrii un rand jumate. [Nu's lau..regulile lui Chris! X_X]

BIC:

-Mersi. Ii zambi, luand foaia. -Deci? Iti place pe aici? Vreau sa spun, nu iti e frica sa stai prin preajma mea, nu? Garzile si probabil ca si alti anihilatori sau ceva de genu' ..pai, le e frica sa nu fie complet distrusi pentru ca incearca sa ma apere.. Dadu din umeri si isi dadu ochii peste cap. -Nu prea ma intereseaza ce cred ei.. asta e. Nu eu am ales sa fiu regele..
Back to top Go down
Alle

Alle


Posts : 20
Join date : 2010-02-23
Age : 27
Location : Cautand plante tamaduitoare xD

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeThu Feb 25, 2010 6:34 pm

-Nu mi-e frica,pentru ca nu are de ce!spun eu.Sunt medicul regal si nu am de ce sa-mi fie teama!Nu asa procedeaza medicii.Daca le-ar fii teama atunci nu aar mai exista!spun eu dand din umeri.
Back to top Go down
Eichi

Eichi


Posts : 34
Join date : 2010-02-22

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeThu Feb 25, 2010 6:49 pm

"Inca nu.."
Gandeste calm, indepartandu-se pana ajunse sub un copac. Ramase acolo, intins pe iarba, uitandu-se la crengi fara sa mai scoata un sunet.
Back to top Go down
Alle

Alle


Posts : 20
Join date : 2010-02-23
Age : 27
Location : Cautand plante tamaduitoare xD

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeThu Feb 25, 2010 6:51 pm

Am cascat si m-am facut mai comoda pe iarba pufoasa.Am inchis ochii vrand sa dorm.Mi-am pus blocul de desen langa mine apoi am cazut intr-un somn adanc.
Back to top Go down
Eichi

Eichi


Posts : 34
Join date : 2010-02-22

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeThu Feb 25, 2010 6:55 pm

Incepu sa se tot fatzaie, inchizand ochii si incercand sa doarma putin. Nu dormise noaptea aceea, si nu mai era asa multa galagie. Intr-un final adormii.
Back to top Go down
Alle

Alle


Posts : 20
Join date : 2010-02-23
Age : 27
Location : Cautand plante tamaduitoare xD

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeThu Feb 25, 2010 6:57 pm

Am zambit pronuntand numele mamei mele in somn.O lacrima imi cazu pe obraz urmata de altele.M-am intors pe cealalata parte.
Back to top Go down
Eichi

Eichi


Posts : 34
Join date : 2010-02-22

Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitimeThu Feb 25, 2010 6:59 pm

Simtea apa. Pe undeva pe langa el. Cascada era prea departe, si baia era inautru, duh! Deschise ochii si incepu a plutii in aer, uitandu-se in jurul sau.
Back to top Go down
Sponsored content





Angels flying everywhere.. Empty
PostSubject: Re: Angels flying everywhere..   Angels flying everywhere.. I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Angels flying everywhere..
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angels Kingdom :: White Angels Kingdom :: The castle :: Garden-
Jump to: