Angels Kingdom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role Play Game
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Plimbare pe malul lacului...

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Aileen

Aileen


Posts : 12
Join date : 2010-02-19

Plimbare pe malul lacului... Empty
PostSubject: Plimbare pe malul lacului...   Plimbare pe malul lacului... I_icon_minitimeTue Feb 23, 2010 5:18 pm

M-am saturat sa ma plimb aiurea prin camera mea fara sa fac nimic, asa ca am hotarat sa fac o mica plimbarica. Am ales sa merg la lac pentru ca locul acela ma linistea nespus de mult. Am zambit cand mi-am vazut reflexia in apa cristalina apoi am inceput sa pasesc usor pe malul nisipos al apei.
Back to top Go down
Yuuki Kohaku

Yuuki Kohaku


Posts : 9
Join date : 2010-02-23
Location : Try to find me!

Plimbare pe malul lacului... Empty
PostSubject: Re: Plimbare pe malul lacului...   Plimbare pe malul lacului... I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 9:24 am

Yuuki nu prea mai avea ce face pe acasa, asa ca veni la o mica plimbare. Se indrepta cu pasi marunti spre lac, iar cand ajunse pe mal se aseza usor in genunchi. Observa cativa pestisori ce inotau pe acolo si schita un mic zambet, urmarindu-i intr-una cu privirea.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Plimbare pe malul lacului... Empty
PostSubject: Re: Plimbare pe malul lacului...   Plimbare pe malul lacului... I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 11:21 am

Râse malefic şi puţin a nebun , când ajunse pe malul lacului , târând după el un rucsac cât casa şi pe umeri având câteva undiţe."Ah de când n-am mai fost la un pescuit"gândi el aşezându-şi pătura pe malul lacului şi luând loc.
Era îmbrăcat normal , într-o pereche de blugi şi un tricou negru , venise special în lumea sa, pentru a pescui căci era o vreme frumoasă.
Îşi aşeză undiţele , sprijinindu-le pe ceva rădăcini , boscheţi pentru a nu pica prin apă.Aşteptă câteva momente.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Yuuki Kohaku

Yuuki Kohaku


Posts : 9
Join date : 2010-02-23
Location : Try to find me!

Plimbare pe malul lacului... Empty
PostSubject: Re: Plimbare pe malul lacului...   Plimbare pe malul lacului... I_icon_minitimeWed Feb 24, 2010 12:05 pm

Yuuki se apleca mai mult peste apa, pana ce imaginea sa se refleca in ea. Isi dadu o manusa alba jos si isi baga usor mana in apa. Era destul de rece asa ca si-o retrase repede si sperie si pestii, acestia incepand sa inoate si sa plece din acea zona.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Plimbare pe malul lacului... Empty
PostSubject: Re: Plimbare pe malul lacului...   Plimbare pe malul lacului... I_icon_minitimeSat Feb 27, 2010 10:35 am

Aşteptă el cât aşteptă , însă se plictisii căci nu sesizase vreo mişcare a plutei , aşa că scoase undiţa şi observă că nu mai avea momeala în cârlig.
-Ce?Ah...iar mă păcăliţi?Pfff....mormăi el bosumflat , apoi îşi introduse degetele într-o cutiuţă , căutând prin pământul uşor umed , o râmă , o găsi într-un final şi o înfipse în cârlig , aruncând undiţa din nou în apă. Se holbă acum la plută mult mai atent , dorind ca de data asta să sesizeze.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
newgold




Posts : 10
Join date : 2010-10-05

Plimbare pe malul lacului... Empty
PostSubject: Re: Plimbare pe malul lacului...   Plimbare pe malul lacului... I_icon_minitimeThu Oct 07, 2010 6:24 pm

Observa cativa pestisori ce inotau pe acolo si schita un mic zambet, urmarindu-i intr-una cu privirea.
Angelina Jolie Quotes and Photos
Angelina Jolie Famous Words
Back to top Go down
m.mahi82




Posts : 2
Join date : 2010-11-29

Plimbare pe malul lacului... Empty
PostSubject: Re: Plimbare pe malul lacului...   Plimbare pe malul lacului... I_icon_minitimeTue Nov 30, 2010 6:04 pm

Era îmbrăcat normal , într-o pereche de blugi şi un tricou negru , venise special în lumea sa, pentru a pescui căci era o vreme frumoasă.
Back to top Go down
Sponsored content





Plimbare pe malul lacului... Empty
PostSubject: Re: Plimbare pe malul lacului...   Plimbare pe malul lacului... I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Plimbare pe malul lacului...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angels Kingdom :: Common area :: Lake-
Jump to: