Angels Kingdom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role Play Game
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ~... My new Ro_Om

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Chou

Chou


Posts : 13
Join date : 2010-02-19
Location : Future..

~... My new Ro_Om Empty
PostSubject: ~... My new Ro_Om   ~... My new Ro_Om I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 12:02 am

Gandindu'ma la luptele dintre ingeri intr in noul meu dormitor.Il cercetez cu atentie si imi scot cateva carti din geanta si le pun pe o masuta mica,de langa pat.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

~... My new Ro_Om Empty
PostSubject: Re: ~... My new Ro_Om   ~... My new Ro_Om I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 12:12 am

Veneau din ce în ce mai multe persoane pe acest tărâm necunoscut , se întreba oare cine i aducea acolo , habar nu avea , însă ştia lucrul cel mai important ca să nu moară , trebuia să-i facă jocul acelei persoane.Observă din nou o nouă cameră ocupată , probabil o noua persoană ajunsese.Se holbă câteva clipe la uşa masivă , apoi degetele sale făcură contact cu suprafaţa acesteia , dând naştere unui sunet slab ce răsuna în ecou.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Chou

Chou


Posts : 13
Join date : 2010-02-19
Location : Future..

~... My new Ro_Om Empty
PostSubject: Re: ~... My new Ro_Om   ~... My new Ro_Om I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 12:17 am

Imi intorc privirea catre usa,speriat de sunetul ce'l auzisem.Ma aporpii incet,gata sa'mi iau pozitia de aparare si'i deschid persoanei necunoscute.Suflu usurat,atunci cand il vad pe tip.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

~... My new Ro_Om Empty
PostSubject: Re: ~... My new Ro_Om   ~... My new Ro_Om I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 12:25 am

-Ah salut!Neah suntem în aceeaşi tabără , nu-i nevoie să ne luptăm , afirmă tânărul , în timp ce-şi plimbă privirea pe trupul noul tip , analizându-l de sus până jos.
-Uh pot intra?întreba apoi curios şi dorind să-l mai studieze puţin. Afişă o faţă inocentă , era bun la jucat teatru şi la schimbat mimica feţei.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Chou

Chou


Posts : 13
Join date : 2010-02-19
Location : Future..

~... My new Ro_Om Empty
PostSubject: Re: ~... My new Ro_Om   ~... My new Ro_Om I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 12:29 am

-Desigur,nu te opresc.ii zic si ma dau din drum zambind pentru a'l lasa sa intre.Scuze,cad dezordine,tocmai ce am ajuns si...nu imi gasesc toate lucrurile.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

~... My new Ro_Om Empty
PostSubject: Re: ~... My new Ro_Om   ~... My new Ro_Om I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 12:35 am

-Uhm yeah , ştiu cum e şi eu când am fost teleportat aici pentru prima data , eram ca picat din avion. Profită de invitaţie şi îşi îndreptă paşii în interiorul camerei.Mută câteva lucruri de pe fotoliu pe canapea unde mai erau şi altele , pentru a-şi face loc.Se uită trecător printre lucrurile din mâna sa şi observă şi o trusă medicală.Se aşeză apoi pe suparafata moale a fotoliului.
-Să înţeleg că tu eşti noul nostru medic?sau cel puţin asta îmi spun lucrurile care ţi s-au adus.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Chou

Chou


Posts : 13
Join date : 2010-02-19
Location : Future..

~... My new Ro_Om Empty
PostSubject: Re: ~... My new Ro_Om   ~... My new Ro_Om I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 12:43 am

-Mmmm,deah..eu sunt.Si tu esti ? il intreb si adun cateva dintre lucruri,pe care le un intr'un dulap,apoi ma asez pe pat asteptand raspunsul tipului cercetandu'l din cap pana'n picioare.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

~... My new Ro_Om Empty
PostSubject: Re: ~... My new Ro_Om   ~... My new Ro_Om I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 12:51 am

-Well eu sunt regele , dădu uşor din umeri , urmărindu-l deasemenea cu privirea.Ah da dacă ai ceva nelămuriri în legătură cu regatul ăsta , mă poţi întreba , nu ştiu nici eu suficiente informaţii , însă puţin mai multe decât voi , eu am fost adus primul .Ah da , bine ai venit printre noi!replică el curios cam cum acceptase brunetul situaţia.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Chou

Chou


Posts : 13
Join date : 2010-02-19
Location : Future..

~... My new Ro_Om Empty
PostSubject: Re: ~... My new Ro_Om   ~... My new Ro_Om I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 12:59 am

-Maiestate..fac o plecaciune in gluma si ma uit la el.Sunt Chou..Aoyama Chou.Nu prea cred ca o sa am probleme..asta si sper.Tot ce vreau este liniste atunci cand dorm...si poate un pat mai mare,dar nu conteaza, chicotesc si deschid o fereastra.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

~... My new Ro_Om Empty
PostSubject: Re: ~... My new Ro_Om   ~... My new Ro_Om I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 1:11 am

-Wey , wey nu mai face glume pe seama mea , mă rog a poziţie pe care o am , zise el bosumflându-se.Şi wow văd că nu te deranjează atât de tare locul ăsta huh? Nu ştiu câtă linişte va fi , până la urmă vom fi nevoti să luptăm. Deschisese fereastra , deja se simţea aerul mai rece ce pătrundea rapid în încăpere.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Chou

Chou


Posts : 13
Join date : 2010-02-19
Location : Future..

~... My new Ro_Om Empty
PostSubject: Re: ~... My new Ro_Om   ~... My new Ro_Om I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 1:18 am

-Nu iti plac glumele?Atunci esti un om destul de serios,si stiu ca ne vom lupta,dar acum e liniste si nu cred ca vro veni dirseara la ferestra.Si..nu ti'am retinut numele..
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

~... My new Ro_Om Empty
PostSubject: Re: ~... My new Ro_Om   ~... My new Ro_Om I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 1:27 am

-Ba da , evident că-mi plac glumele nah , serios?Eh da sunt şi serios în unele cazuri speciale.Neah nu vor veni , zise râzând slab."Încă nu s-au adunat toţi jucătorii va mai dura până atunci..."Uhm da mă numesc Christopher , ştiu că ţi se limbă plimbă în gură deci mai pe scurt Chris , replică trezit din gândurile care îl tot frământau de vocea baitului , până la urmă i se oferise o responsabilitate destul de mare.
-Dar tu?adăuga peste câteva secunde.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Chou

Chou


Posts : 13
Join date : 2010-02-19
Location : Future..

~... My new Ro_Om Empty
PostSubject: Re: ~... My new Ro_Om   ~... My new Ro_Om I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 1:53 am

-Nu inteleg,ce vrei sa spui?Cum ma cheama sau varsta mea?Fii dragule mai explicit.Inchid fereastra si ma intind in pat,jumatate adormit.Apropo,cati ani ai?
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

~... My new Ro_Om Empty
PostSubject: Re: ~... My new Ro_Om   ~... My new Ro_Om I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 2:27 am

-Uhm cum te numeşti?Şi dacă tot ai menţionat poţi spune şi vârsta că nu mă supăr.Eu am vreo 20 de ani , cum sunt tânăr sau bătrân?întrebă el în timp ce se mişcă puţin pe fotoliu pentru a găsi o poziţie mai comfortabila."Shesh ce mă doare spatele"gândi el amintindu-şi ceva dureros ce se petrecuse chiar în dimineaţa asta.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Chou

Chou


Posts : 13
Join date : 2010-02-19
Location : Future..

~... My new Ro_Om Empty
PostSubject: Re: ~... My new Ro_Om   ~... My new Ro_Om I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 12:10 am

-Tocmai ti'am zis,zic razand.Chou,21 de ani,ma batran decat tine. zic si ma duc langa el.Am dreptate sau nu : fata de tronul tau,fotoliul meu e cel ma rau loc unde sa stai.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

~... My new Ro_Om Empty
PostSubject: Re: ~... My new Ro_Om   ~... My new Ro_Om I_icon_minitimeMon Feb 22, 2010 10:11 pm

-Pope nu prea ai nimerit , nu e chiar atât de comfortabil pe cât crezi tu , şi fotoliul tău e foarte bun , numai că am avut un incident mai neplăcut în dimineaţa asta şi am fost lovit în spate iar momentan e cam dureros "Pff dacă propriile gărzi aproape că mă omoară , inamicii ce-mi vor face?"
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
vipin




Posts : 3
Join date : 2010-12-01

~... My new Ro_Om Empty
PostSubject: Re: ~... My new Ro_Om   ~... My new Ro_Om I_icon_minitimeWed Dec 01, 2010 6:31 pm

Uh pot intra?întreba apoi curios şi dorind să-l mai studieze puţin. Afişă o faţă inocentă , era bun la jucat teatru şi la schimbat mimica feţei.
Back to top Go down
shreeenergy




Posts : 3
Join date : 2010-12-13

~... My new Ro_Om Empty
PostSubject: Re: ~... My new Ro_Om   ~... My new Ro_Om I_icon_minitimeMon Dec 20, 2010 3:56 pm

Uh pot intra?întreba apoi curios şi dorind să-l mai studieze puţin. Afişă o faţă inocentă , era bun la jucat teatru şi la schimbat mimica feţei.
===========
SEO Services
Link Building
Back to top Go down
Sponsored content





~... My new Ro_Om Empty
PostSubject: Re: ~... My new Ro_Om   ~... My new Ro_Om I_icon_minitime

Back to top Go down
 
~... My new Ro_Om
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Little room...
» ~~One room
» My little room...
» My room[Orihime]
» Smell of rose...Alle's room

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angels Kingdom :: Black Angels Kingdom :: The castle :: Bedrooms-
Jump to: