Angels Kingdom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Role Play Game
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Night silence...

Go down 
3 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... Empty
PostSubject: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 12:05 am

Reuşise să scape puţin de gărzile ce îl urmăreau peste tot , ah era cam greu jocul ăsta.Era oarecum stresat , căci încă nu înţelesese pe deplin totul.Ieşi pe balcon , la aer curat pentru a-şi limpezi cât de cât mintea. Adierea rece a vântului îşi făcu imediat prezenţa în părul băiatului de cum deschise uşa balconului.Se aşeză apoi pe balustradă , privind ceea ce îl înconjoară , totul îi era străin şi părea oarecum straniu , îşi închise ochii pentru câteva momente gândindu-se.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 1:04 pm

Se teleporta pana atunci din loc in loc, pentru a se familiariza cu unele lucruri, locuri si altele. Peste ceva timp se gandi ca era timpul si momentul potrivit sa ia o pauza, asa ca ultima sa teleportare a fost pe marginea balconului, pe balustrada.
- " Firar mai am de lucrat la ultima teleportare!" isi marai incet gandul si printre dinti.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 4:23 pm

Se schimbă brusc intensitatea vântului , aşa că-şi deschise rapid ochi simţind prezenţa cuiva.Se uită în sus şi îl zări pe băiat , încă se ţinea cu mână de balustradă , însă o eliberă rapid , ridicându-se şi dându-se înapoi câţiva păşi , nu-l cunoştea deci nu ştia din ce tabără făcea parte.Continuă să-l studieze din priviri , nededucand nimic încă.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 4:38 pm

- " Am zis eu ca am aterizat prost!" observa acesta ca baiatul din fata sa tocmai isi deschise privirea.
- " Credeam ca doarme in picioare ca mine nu ca se gandeste!" inghiti usor in sec.
Se gandi sa salute, asta nu prezenta pe moment o ghidare spre pericol.
- Hey! spuse usor ridicand mana catre tanar, in semn de salut.
Ca sa se asigure mai bine, lasa distanta dintre ei la mare lungime.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 5:03 pm

-Uhm salut?răspunse şi el însă suna mai mult a întrebare.Observă că şi necunoscutul păstrează distanţa şi rămase pe loc , gândindu-se clipe , apoi îşi dădu seamă că prin statul degeaba nu rezolva nimic aşa că îşi folosi puterile şi veni rapid lângă el , scoţând din mânecă una din lamele sale şi infigandui-o în picior , cu intenţia de a nu-l lăsa să se mişte.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 5:14 pm

Stranse tare din ochi in clipa aceea, suportand durerea cam cu greu. Ii veni sa-i spuna cateva cuvinte 'frumoase', insa in momentul in care zari mai bine cu ce era imbracat si le inghiti pe toate inapoi.
- Si ce de la mine te face sa crezi ca as vrea sau macar as putea sa-ti fac rau?! " Ah firar.. neicrezatorii acestia!" isi stranse el mai bine ochiul, pentru a nu se gandi la durere.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 5:26 pm

În câteva clipe , căpătă controlul asupra corpului său , îşi mişcă puţin degetul şi îl făcu să coboare de pe balustradă , apoi îi luă abilitatea de a se mişca.
-Uhm?Nu se ştie nicioadata!replică scurt , apoi îl mai analiză puţin , apropiindu-se şi prinzăndu-i bărbia între degete , ridicându-i capul mai sus , apucând cu cealaltă mână fermuarul tricouluiu şi lăsându-l în jos.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 8:07 pm

Cand privi tanarul, inghiti cu putere in sec.
- " Hu'... mi se pare ca el e cel mai mare pericol!" isi spuse acesta in sinea sa, remarcand ca nu are forta miscarii in el.
- Stai! Ce faci !? se panica imediat in momentul acela, nestiind cum sa se fereasca.
- " Bine ca 'darul' vorbirii nu se ia!" gandi acesta la o parte pozitiva, nestiind cum de o gasise intr-o asemenea situatie.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 10:40 pm

Începu să râdă uşor când îi auzi întrebarea , apoi coborî până la abdomen fermuarul , atingându-i pe o parte gâtul cu degetul şi coborând apoi puţin:
-Vreau să te violez , nu se vede?Glumesc...sau poate chiar vrea , cine ştie!zise el prinzând între degetele pandantivul de la gâtul său ce avea formă de pană şi culoarea neagră.Răsufla uşurat , zâmbind.
-Voiam doar să verific , se pare că suntem în aceeaşi tabără , data viitoare nu vei mai scăpa aşa uşor , îi făcu cu ochiul , apoi îşi luă lama din piciorul lui şi tânărul îşi recăpătase corpul.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 10:50 pm

Rasufla cand isi zari corpul in posesia sa si isi trecu o mana la piept.
- N-a fost amuzant ! se stramba baiatul usor.
Mai mult isi simti afectat pretiosul 'orgoliu' in momentul acela. Isi aminti replica aceasta si lua tot ca pe-o joaca, ca pe-o gluma.
- Si inca...! se opri pret de cateva clipe, nefiind nici el sigur.
- Si tot nu-i amuzant ! isi spuse si ideea intr-un final, rasufland incet si mai observabil. " Ehe te simti bine cand stii ca iti poti misca corpul dupa voia ta!"
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 11:07 pm

-Eh , cum să nu fie?Ar fi trebuit să-ţi vezi expresia şi a-i fi râs o grămadă , te asigur , chicoti urmărindu-l atent cu privirea. Eşti sigur că-mi refuzi oferta?întrebă apoi lingandu-şi lama de substanţa roşiatică şi punând-o la loc.Se aşeză din nou pe balustradă căci i se părea mai comfortabil decât să stea în picioare.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 11:14 pm

- " Prea tentant!" incepu acestuia sa ii se plimbe limba prin gura cand vazu ceea ce facu baiatul.
Inghiti in sec si apoi spuse:
- Poate alta data...!
- " Ehm ce-i cu tine ?!" comunica subconstientul sau, iar lucrul acesta il facu sa se strambe din nou.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSat Feb 20, 2010 11:51 pm

Observă nesiguranţa din vocea băiatului , şi un zâmbet malefic îi fulgeră faţa , însă îl ascunse rapid. Îl mai privi puţin , apoi se îndură să se ridice din nou şi să se apropie de el. Îl privi cu o faţă inocentă cum numai el putea să facă , apoi se agăţă cu mâinile de gâtul său:
-Şi cât de sigur pe tine , ziceai că eşti? Nu ai părut prea convingător , sincer.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 12:02 am

- AAA da ?! ramase acesta surprins in momentul in care auzi vorbele.
- " Deci Dark trebuie sa mai lucrezi la actoria ta, nu disimulezi prea bine!" se ingandura baiatul imediat, urmarindu-i privirea baiatului.
- " Da de ce am impresia ca el disimuleaza bine ?!"
Inchise pentru cateva clipe ochii si in timpul acesta raspunse:
- Bine, recunosc, nu sunt deloc sigur! crasni incet din dinti, fiind nervos pe sina insusi.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 12:14 am

Chicoti în sinea sa , fiind uşor amuzat de cum reacţiona băiatul la tachinările sale , care de fapt puteau spune un adevăr , dar nu prea lăsa adevărul să iasă la suprafaţă , era bun la jucat teatru. Continuă , având un zâmbet în colţul gurii , îl strânse puţin mai tare , introducându-şi între timp limbuţa în urechea băiatului şi mişcând-o violent , îşi apropie mai mult şi partea de jos a corpului până când bărbăţia sa se freca de a victimei sale.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 12:28 am

Rosi usor in acel moment, inghitind. din nou, in sec. Stia ca acum se va da de gol suta la suta. Crasni si mai puternic din dinti pentru a nu incepe sa faca 'traznai' cu gura sa.
- " Nu-mi convine.. se va intari!" se panica baiatul imediat cand simti frecarea si stranse puternic din ochi.
- " Moment buna sa se opreasca, moment bun sa se opreasca !" ii veni acestuia panica la maxim si isi aseza o mana pe pieptul celuilalt dar fara a face ceva.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 1:05 am

Îi simţea panica şi îi plăcea asta , simţea şi bărbăţia ce începuse deja să reacţioneze , chiar drăguţe reacţii!Coborî puţin cu limba pe lobul urechii , apoi îl muşcă , frecându-se în continuare mai rapid de el şi scoţând şi câteva gemete , el de obicei se excita mai uşor din cauza gemetelor , deci putea funcţiona şi cu victima sa.Îi simţi mâna pe pieptul său , însă parcă nu avea puterea necesară să-l împingă sau îi lipsea voinţa , îi şopti în ureche:
-Mh..eşti sigur că vrei să faci asta?
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 1:12 am

- " Firar nu!" simti in sinea sa cum se intari de-a binelea, iar astfel se colora la chip si mai tare.
Inghiti in sec, inca o data, inainte de-a raspunde, nestiind nici el ce vrea sa faca.
- Nu.. nu vrea sa fac asta ! zise el c-un usor tremurat in voce si isi lua mana de pe pieptul celuilalt, 'inchizand-o' la marginea corpului.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 1:22 am

-Oricum partea asta întărită de trăda oricum , chiar dacă nu recunoşteai prin cuvinte , o recunoştea trupul prin fapte , zâmbi victorios şi în acelaşi timp tenta aceea a lui de pervers amestecat cu malefic. Era deja agăţat cu braţele de gâtul său , aşa că îşi încolăci apoi şi picioarele pe talia băiatului , barbatiile lor încă atingându-se .Îşi trecu limba peste buzele lui , aşteptându-i reacţia.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 1:31 am

- " Trebuia sa-si dea seama... !" gandi baiatul pe cine sa dea vina, dar deja gasi alt vinovat.
- " Trebuia eu sa fiu atat de evident!"
Aproba usor cuvintele, observand cum ii se schimba expresia inocenta de pe chip.
- " Aham disimula!" isi accepta in cele din urma 'infrangerea'.
In momentul in care simti substanta umeda pe buzele sale, si le desprinse usor, vibrand mai neobservabil.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 1:54 am

Profită de ocazie şi îşi introduse limbuţa în interiorul fierbinte şi umed al gurii băiatului , începând să o mişte violent , nelăsând nicio porţiune necercetată , îi atinse apoi limba lui cu a sa , împingând-o în toate direcţiile şi frecându-se de ea apoi începând să o sugă, dorind să o devoreze. Doar când lipsa oxigenului îşi făcu simţită prezenţa îşi dezlipi buzele de ale lui , sărutul fiind unul lung.Întrebă apoi în şoaptă:
-Uhm mergem într-o cameră?Care e mai aproape?
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 2:02 am

Simtindu-se inca captivat de lucrul precedent, nu auzi din prima intrebarea. Isi regla respiratia cu grija, iar pe urma ii rasuna in ureche.
- " Ah camera!"
- Camera... suna bine! " Da nu stiu cea mai apropiata si nici cum arata!" ii veni acestuia la loc panica si totodata nerabdarea, caci incepuse sa-l doara in punctul de jos.
- " Asta da sarut..!" isi aminti secventa bucata cu bucata, iar intr-un final isi scutura capul usor.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 2:11 am

Chicoti uşor , simţindu-i din nou tensiunea , apoi zise:
-Uhm ştiu una mai aproape , da nah nu prea merge , mai bine în camera mea , acolo nu ne deranjează nimeni.Nu avea de gând să se dezlipească de trupul băiatului aşa că se hotărî să dea ceva indicaţii.Pff când ieşi de pe balcon o iei la stânga , mergi pe hol , o iei tot la stânga , apoi a patra cameră pe dreapta.Deci mergem?întrebă în timp ce-i lingea obrazul.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Dark

Dark


Posts : 38
Join date : 2010-02-20

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 2:17 am

- " Hu' ?!" se simti baiatul usor nelamurit cand auzi indicatiile, inchise un ochi cand simti joaca substantei umede.
- " Aia nu se mai cheama aproape!" realiza, dar se comforma imediat si cu ideea aceasta.
Il sprijini pe baiat, gandindu-se pret de cateva clipe.
- Sau mai bine, incercam calea usoara! zambi incet in acel moment si se teleporta, impreuna cu baiatul, la indicatiile date de acestea.
- Sper ca am nimerit-o! sopti acesta usor, nestiind cum de-a prins curajul vorbitului mai mult.
Back to top Go down
Chris
Admin
Chris


Posts : 74
Join date : 2010-02-06

Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitimeSun Feb 21, 2010 12:43 pm

-Yup ai nimerit , zise el râzând.Şi hm , dar nerăbdător mai eşti neh?întrebă în timp ce-şi luă o mână de pe gâtul lui şi îl prinse de zonă sensibilă , masând-o.Începu să-şi plimbe limbuţa pe gâtul lui lăsând urme umede şi să-i muşte uşor pielea , nu înainte de a-i indica patul şi să-i facă cu ochiul.
Back to top Go down
https://angels-kingdom.rpg-board.net
Sponsored content





Night silence... Empty
PostSubject: Re: Night silence...   Night silence... I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Night silence...
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Angels Kingdom :: Black Angels Kingdom :: The castle :: Balcony-
Jump to: